Sık Sorulan Sorular

Otoihalesi.com’a sadece otomobil alım satım işlerinde faaliyet gösteren gerçek veya tüzel kişiler üye olabilmektedir.

Onaylı bir üye olmanın herhangi bir ücreti yoktur.

Onaylanmak, oturum açabilmek ve açık artırmadan araç satın almak için ilgili kullanıcı bilgilerini girmeniz gerekir.

Bu kullanıcı bilgisini girdikten sonra, gerekli kontroller otoihalesi.com tarafından yapılır ve onay bu kontrolden sonra verilir/reddedilir.

Bu işlem oldukça kolay ve sadece açık artırmaya ilk kayıtta geçerlidir.

Teklif vermeden önce, onaylanmış bir otoihalesi.com üyesi olmanız gerekir.

Teklif vermek için, kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak oturum açmalısınız. Oturum açmada bir sorunla karşılaşırsanız, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Oturum açtığınızda, ilginizi çeken araçları bulun, ardından tekliflerinizi girin. Teklifinizi artırmak istediğinizde, birçok defa teklif verebilirsiniz.

Bir araç taban fiyatına ulaşmaz ve dolayısıyla açık artırmada satılamazsa, aracı satın almak hâlâ mümkündür. Açık artırma sonrası, satıcıyla iletişime geçer ve taban fiyatın altındaki en yüksek fiyata satmak isteyip istemediğini sorarız. Bu nedenle, taban fiyatın altında bir teklif verseniz bile en yüksek teklifi elinizde tutmak önemlidir.

Otoihalesi.com olarak sizlere en uygun fiyatlarla araç satmayı hedeflemekteyiz. Her gün detaylı açıklamalarıyla açık artırmaya sunulan çok çeşitli araçlara ulaşabilme fırsatı ve mevcut araç portföyünüze ekleyeceğiniz bu araçları kendi müşterilerinize sunma imkânı vermekteyiz.

Sadece üyeliği onaylanmış gerçek ve tüzel kişiler açık artırmada satın alma yapabilir.

Otoihalesi.com, Maygold Otomotiv A.Ş.’nin iştiraki olup, Türkiye’ nin en hızlı ve en kolay online araç ihale platformudur.